Informacje techniczne

 

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU:

 

Pliki powinny być zapisane w formacie .cdr (CorelDraw wersja x6 lub niżej) lub .ai (Adobe Illustrator CS6 lub niżej).

Dodatkowo wraz z przesłanymi plikami otwartymi proszę przesłać plik PDF.

 

 

Teksty zawarte w projektach powinny być zamienione na krzywe.

W przypadku gdy przewidywane będą zmiany w projekcie należy przesłać wersję z otwartym tekstem oraz dołączyć osobno czcionki.

Grubość linii w projektach powinna być  co najmniej 0,1mm- w jednym kolorze, oraz 0,15 - dla białej linii na kolorowym tle.

Wszystkie mapy bitowe zawarte w projekcie powinny być osobno załączone w formacie .psd (Photoshop) lub .tiff.

Jeżeli etykiety drukowane są z CMYK to projekt też mysi być wykonany w CMYK-u (nie w RGB, RAL, Pantone). Jeżeli etykiety drukowane są w Panotne to kolory w projekcie również muszą być zadane wg. tej palety. Przejście z jednej palety na inną może powodować zmiany w kolorystyce projektu etykiety.

Jeżeli dysponują Państwo proofem kolorystycznym, prosimy o przesłanie do nas. Pomoże to nam w możliwie najdokładniej dopasować kolorystykę etykiet do Państwa oczekiwań.

 

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji

+48 32 285 17 85

etykiety@daki.pl


 

watcheswear watcheswild.com mainreplica.com lookreplica.com replica watches rolex replica replica watches heroreplica rolex replica replica watches replica rolex rolex replica replicanice.com http://www.fake-watch.cn/ http://wannareplica.com/ https://www.luckreplica.com/ replica watches https://www.fondreplica.com/ https://firmreplica.com https://www.feelreplica.com